Znajdujesz się w: strona główna > aktualności > Projekty logotypów i systemu identyfikacji dla Ekoautonomii i kominków Hibana
 


biuro(małpa)studiopress.pl
tel. 501 787 434

 
  POWRÓT  
   
  Studio Graficzne
Projekty logotypów i systemu identyfikacji dla Ekoautonomii i kominków Hibana
 
 

Wersja logo kominków Hibana połączonego z logo Ekoautonomia


12345678910  z 10
 
   
 

Zaprojektowaliśmy dwa logotypy dla firmy Ekoautonomia oferującej zintegrowane systemy energetyczne zapewniające niezależność energetyczną od dostawcy w oparciu o nowatorskie kominki grzewcze Hibana.

 
 

 

Pracę rozpoczęliśmy od zaprojektowania ogólnego logo firmy. Cel: skojarzenia z firmą nowoczesną, innowacyjną, proekologiczną, oferującą produkty z wyższej półki z uwzględnieniem specjalizacji w produkcji kominków. 

Drugi logotyp zaprojektowany został na potrzeby marki Hibana – najwyższej klasy kominków firmy Ekoautonomia. Logotyp będzie funkcjonował jako odrębna marka, ale także w powiązaniu z firmą. Logo miało przekazywać ekskluzywny i nowatorski charakter produktu, jego wyjątkowość, nowoczesność i prestiż.

Wraz z logotypami opracowany został podstawowy system identyfikacji.

 
   
 
ZOBACZ INNE PRACE DLA TEGO KLIENTA POWRÓT
 

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/server240498/ftp/migracja/studiopress.pl/application/models/BannersDepwww.php on line 79