Znajdujesz się w: strona główna > agencja reklamowa > Logo dla Teatru Naszego z Michałowic
 


biuro@studiopress.pl
tel. 501 787 434

 
  POWRÓT  
   
  Studio Graficzne
Logo dla Teatru Naszego z Michałowic
 
 

Celem było stworzenie logotypu teatru nawiązującego formą nie tylko do działań artystycznych i kabaretowych, ale przede wszystkim wywoływał skojarzenia z miejscem przyjaznym, spokojnym, osadzonym w pięknym krajobrazie gór Karkonoskich. Miejscem gdzie można wypocząć i dobrze się bawić.

 
 

 

Oferta teatru to nie tylko działalność artystyczna (kabarety, przedstawienia, koncerty) ale także organizacja konferencji i szkoleń wraz z usługą hotelową, czyli usług kierowanych do firm i instytucji. W efekccie powstał uniwersalny, wyważony formą logotyp oddający charakter teatru i budzący pozytywne, wyznaczone skojarzenia.

 
 
Opinia Klienta

„Oceniamy bardzo pozytywnie współpracę ze STUDIO PRESS. Najistotniejszą zaletą twórców i grafików STUDIA PRESS jest duża kreatywność i umiejętność "wyczucia klimatu". Potrafią słuchać i przekładać sugestie na konkretny obraz. Najlepszą metodą we współpracy ze STUDIEM PRESS jest: nie przeszkadzać :-) To znakomici profesjonaliści łączący w sobie zalety młodości i dużego już doświadczenia. Współpraca z Nimi to wielka przyjemność.”

TADEUSZ KUTA – aktor, właściciel
 
 

Logo Teatru Naszego

Logo Teatru Naszego w kontrze

Logo Teatru Naszego w wersji monochromatycznej

Widok z lotu ptaka na siedzibę teatru... Forma logo nie jest przypadkowa. ;-)

 
 
ZOBACZ INNE PRACE DLA TEGO KLIENTA POWRÓT