Znajdujesz się w: strona główna > agencja reklamowa > To jest nasza Ameryka, czyli krótka historia Teatru Naszego
 


biuro(małpa)studiopress.pl
tel. 501 787 434

 
  POWRÓT  
   
  Studio Graficzne
To jest nasza Ameryka, czyli krótka historia Teatru Naszego
 
 

Mieliśmy wielką przyjemność tworzenia tego szczególnego wydawnictwa składającego się z książki oraz płyty CD. Powierzono nam stworzenie oprawy graficznej książki i płyty wraz z doborem papierów i technologii jej wykonania.

 
 

 

Wszystkie elementy graficzne, które zostały wykorzystane w projekcie i składzie książki są przetworzonymi fragmentami osobistego życia Autora i jego bliskich (skany, odbitki, zdjęcia, ilustracje...) - mają swoją historię i znaczenie. Nie ma przypadkowości, nawet takie drobiazgi jak numeracja stron jest wykonana ręką Autora. Wszystkie te elementy, wraz z elegancką oprawą, tworzą bardzo osobistą, pełną dowcipu i wzruszeń pozycję opisującą historię powstania Teatru Naszego Jadwigi i Tadeusza Kutów. Dodatkową atrakcją jest dołączona do książki płyta CD z muzyką i skeczami artystów z Michałowic.

 

Projekt: Michał Dutka

Książkę wraz z płytą CD można zamówić na stronie Teatru Naszego: www.teatrnasz.pl


 
 
Opinia Klienta

Po raz kolejny niezwykłą przygodą i źródłem wielu inspiracji była współpraca
ze Studiem Press Michała Dutki. Studio Press to profesjonalizm, indywidualne podejście do każdego zadania, kreatywność i osobiste zaangażowanie wszystkich, którzy biorą udział w danym projekcie. Dziękujemy w imieniu swoim i pierwszych odbiorców "Nasze Ameryki..." za wszystko, co sprawia, że to wydawnictwo ma swój niepowtarzalny charakter - również dzięki zaangażowaniu Studia Press.


Wielkie dzięki,
Tadeusz Kuta.

 
 

Okładka książki wraz z płytą CD i etui

Okładka książki wraz z płytą CD

Przykładowe strony wewnętrzne książki wraz z płytą CD i etui

Projekt okładki książki

Ilustracja na pierwszej stronie okladki

Ilustracja na ostatniej stronie okladki

 
 
ZOBACZ INNE PRACE DLA TEGO KLIENTA POWRÓT
 

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/server240498/ftp/migracja/studiopress.pl/application/models/BannersDepwww.php on line 79