Znajdujesz się w: strona główna > projektowanie gazet > Zaprojektowaliśmy nowy layout Tygodnika „Solidarności”
 


biuro(małpa)studiopress.pl
tel. 501 787 434

 
  POWRÓT  
   
  Projektowanie gazet
Zaprojektowaliśmy nowy layout Tygodnika „Solidarności”
 
 

25 marca 2009 Tygodnik Śląsko-Dąbrowskiej Solidarności ukazał się w zupełnie nowej szacie graficznej. STUDIO PRESS jest autorem nowego layoutu Tygodnika oraz składu pierwszego wydania.

 

 
 

Gazeta została przeprojektowana od podstaw: winiety, doboru czcionek, kolorystyki, sposobu składu i łamania tekstów, a także pod kątem sposobu redagowania materiałów. Kolejnym etapem współpracy był nadzór nad łamaniem kolejnych 5 wydań Tygodnika. Nowa makieta została entuzjastycznie przyjęta przez Zarząd i czytelników.

 

Projekt layoutu: Michał Dutka

 
 
Opinia Klienta

„Dzięki współpracy z Michałem Dutką i STUDIEM PRESS wydawany przez Śląsko–Dąbrowską „Solidarność” Tygodnik Śląsko–Dąbrowski przeszedł duże przeobrażenie. To wielcy fachowcy w swojej dziedzinie, dzięki którym nasza gazeta zyskała nowoczesną i profesjonalną makietę. Nad nowym layoutem pracowali szybko, byli otwarci na nasze sugestie i wątpliwości, ale także służyli cennymi poradami i własnym doświadczeniem.


Dokonania STUDIA PRESS zostały szybko docenione przez naszych Czytelników. Otrzymaliśmy wiele pochwał za nowy wizerunek gazety. Uznanie zyskała nie tylko forma graficzna, ale i nowe pomysły redakcyjne, które do Tygodnika zostały wprowadzone po sugestiach STUDIA PRESS. Wszystkim gorąco i z pełnym przekonaniem rekomenduję współpracę z zespołem STUDIA PRESS.”

Piotr Duda

Przewodniczący Śląsko–Dąbrowskiej „Solidarności”

 

 
 

Okładka pierwszego wydania „Tygodnika” w nowej szacie graficznej

Okładki perwszych trzech wydań „Tygodnika” w nowej szacie graficznej

Przykładowe strony Tygodnika w nowej szacie graficznej

 
 
ZOBACZ INNE PRACE DLA TEGO KLIENTA POWRÓT
 

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/server240498/ftp/migracja/studiopress.pl/application/models/BannersDepwww.php on line 79