Znajdujesz się w: strona główna > agencja reklamowa > Rebranding „Teatru Naszego”
 


biuro(małpa)studiopress.pl
tel. 501 787 434

 
  POWRÓT  
   
  Studio Graficzne
Rebranding „Teatru Naszego”
 
 

Na przełomie 2007/2008 roku przeprowadziliśmy rebranding Teatru Naszego Jadwigi i Tadeusza Kutów. Głównym elementem nowej identyfikacji było zaprojektowanie i druk folderów z ofertą Teatru oraz wykonanie nowej witryny internetowej www.teatrnasz.pl. Projekty łączy nowa, spójna szata graficzna.

 
 

 

STUDIO PRESS współpracuje z Teatrem Naszym od roku 2004. Obsługa ma charakter kompleksowy w zakresie koncepcji, kreacji i produkcji materiałów promocyjno-reklamowych. Wykonane prace to m.in.: projekt logo, druków firmowych, folderów ofertowych, layoutów prasowych, plakatów, afiszy, obrandowanie samochodów, sesje fotograficzne, wykonanie i administracja strony www. Od podstaw zbudowany został wizerunek Teatru.

 
 
Opinia Klienta

„Oceniamy bardzo pozytywnie współpracę ze STUDIO PRESS. Najistotniejszą zaletą twórców i grafików STUDIA PRESS jest duża kreatywność i umiejętność "wyczucia klimatu". Potrafią słuchać i przekładać sugestie na konkretny obraz.
Najlepszą metodą we współpracy ze STUDIEM PRESS jest: nie przeszkadzać :-)


To znakomici profesjonaliści łączący w sobie zalety młodości i dużego już doświadczenia. Współpraca z Nimi to wielka przyjemność.”

TADEUSZ KUTA – aktor, właściciel

 
 

Katalogi Teatru Naszego

Katalogi Teatru Naszego

Katalogi Teatru Naszego

Strona wejściowa na witrynę internetową teatru

Strona główna teatru

Podstrona z galerią zdjęć

 
 
ZOBACZ INNE PRACE DLA TEGO KLIENTA POWRÓT
 

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/server240498/ftp/migracja/studiopress.pl/application/models/BannersDepwww.php on line 79