Znajdujesz się w: strona główna > agencja reklamowa > Foldery „Teatru Naszego”
 


biuro(małpa)studiopress.pl
tel. 501 787 434

 
  POWRÓT  
   
  Studio Graficzne
Foldery „Teatru Naszego”
 
 

W trakcie współpracy z „Teatrem Naszym” wykonaliśmy trzy rodzaje folderów. Na potrzeby pierwszych dwóch edycji folderów zorganizowana i przeprowadzona została sesja zdjęciową w teatrze. Opracowaliśmy także ich zawartość merytoryczną (teksty) oraz ogólną koncepcję i projekt graficzny.

 

 
 

Trzecia - najnowsza edycja folderów, jest częścią przeprowadzonej przez STUDIO PRESS identyfikacji teatru (przełom roku 2007/2008). Foldery są spójne graficznie z innymi materiałami promocyjno-reklamowymi teatru.

 
 
Opinia Klienta

„Oceniamy bardzo pozytywnie współpracę ze STUDIO PRESS. Najistotniejszą zaletą twórców i grafików STUDIA PRESS jest duża kreatywność i umiejętność "wyczucia klimatu". Potrafią słuchać i przekładać sugestie na konkretny obraz.
Najlepszą metodą we współpracy ze STUDIEM PRESS jest: nie przeszkadzać :-)


To znakomici profesjonaliści łączący w sobie zalety młodości i dużego już doświadczenia. Współpraca z Nimi to wielka przyjemność.”

TADEUSZ KUTA – aktor, właściciel

 
 

Pierwsza edycja folderów

Przykładowe strony wewnętrzne pierwszej edycji folderów

Druga edycja folderów promująca „Wieczory Artystyczne”

Trzecia edycja folderów z pełną ofertą teatru

 
 
ZOBACZ INNE PRACE DLA TEGO KLIENTA POWRÓT
 

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/server240498/ftp/migracja/studiopress.pl/application/models/BannersDepwww.php on line 79