Znajdujesz się w: strona główna > projektowanie gazet > Wprowadziliśmy nowy tytuł na rynek Polski
 


biuro(małpa)studiopress.pl
tel. 501 787 434

 
  POWRÓT  
   
  Projektowanie gazet
Wprowadziliśmy nowy tytuł na rynek Polski
 
 

W lutym 2009 r. ukazało się pierwsze wydanie dwumiesięcznika Pharmaceutical Representative Polska. Historia tytułu Pharmaceutical Representative sięga ponad 30 lat istnienia na rynku USA i Kanady. STUDIO PRESS powierzono wprowadzenie i obsługę tytułu na rynku lokalnym.

 
 

 

W wyniku współpracy wykonane zostały następujące prace:
- opracowanie strategii wizerunkowej materiałów promocyjno-reklamowych,
- przystosowanie layoutu na potrzeby polskiej edycji pisma,
- skład, łamanie i druk czasopisma,
- opracowanie kompletu materiałów informacyjnych dla reklamodawców i prenumeratorów.

 

Pharmaceutical Representative Polska jest unikalnym na rynku lokalnym magazynem biznesowo-szkoleniowym skierowanym do przedstawicieli medycznych, managerów i trenerów firm farmaceutycznych, a także osób dopiero rozpoczynających swoją karierę w branży farmaceutycznej. W zasobach magazynu znaleźć można informacje dotyczące m.in. nowinek ze świata leków, marketingu medycznego i prawa. Dwumiesięcznik dostępny jest wyłącznie w prenumeracie.

 
 
Opinia Klienta

„Współpraca z firmą Studio Press przebiega na bardzo wysokim poziomie kompetencji. Firma doskonale rozpoznaje nasze intencje i cele biznesowe, dzięki czemu w sposób kreatywny wspiera nas swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie kreacji i rozwoju magazynu Pharmaceutical Representative Polska oraz materiałów reklamowaych zarówno w formie drukowanej jak i elektronicznej.


Obsługa jest bardzo sprawna, na ewentualne nagłe zapotrzebowanie Studio Press reaguje szybko z zachowaniem wysokiej jakości usług. Firma charakteryzuje się także szerokim zakresem świadczonych usług oraz zrozumieniem i elastycznością w podejściu do klienta. Co nie mniej ważne, współpraca przebiega w przyjaznej atmosferze.


Współpraca z firmą Studio Press zaowocowała publikacją magazynu Pharmaceutical Representative Polska, który zbiera bardzo wysokie noty zarówno dotyczące zawartości jak i jakości wydania od najwazniejszych recenzentów, bo od naszych klientów, których grupa stale rośnie.


Dlatego z pełną świadomością polecamy firmę Studio Press jako godnego zaufania i kompetentnego partnera.”

Radosław Chomiuk
Wydawca, Redaktor Naczelny

 
 

Okładki pierwszych wydań

Przykładowe strony magazynu

Przykładowe strony magazynu

Przykładowe strony magazynu

Przykładowe strony magazynu

Przykładowe strony magazynu

Przykładowe strony magazynu

Przykładowe strony magazynu

Przykładowe strony magazynu

Przykładowe strony magazynu

 
 
POWRÓT
 

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/server240498/ftp/migracja/studiopress.pl/application/models/BannersDepwww.php on line 79